05. kwietnia 2020 r.

Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

05 kwietnia 2020 roku

1. Dzisiaj rozpoczyna się Wielki Tydzień.

2. W związku ze wzrostem zachorowań na koronawirusa i zagrożeniem epidemicznym Triduum Paschalne w naszej Parafii będzie bez udziału Wiernych. „Zostańmy w domu” dbając w ten sposób o zdrowie swoje i innych. W tym czasie skorzystajmy z telewizyjnych, radiowych i internetowych transmisji.

3. Okazja do spowiedzi od poniedziałku do środy włącznie 15 minut przed Mszą świętą o godz. 07.30 i 18.00.

4. Msze św. w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego i w Drugi Dzień Świąt Wielkanocy o godz. 08.00, 09.30, 11.30 i 17.00.

5. W zakrystii możemy nabyć świece Caritas na stół wielkanocny w cenie 10 zł. Pozyskane środki zostaną przekazane Caritas Archidiecezji Częstochowskiej, która przygotowuje święta dla najuboższych z naszego miasta.

6. Kancelaria parafialna jest nieczynna aż do odwołania. Możemy jedynie załatwić sprawy związane z pogrzebem.

7. Zachęcamy do nabywania tygodnika katolickiego „Niedziela”.