16. lutego 2020 r.

VI Niedziela Zwykła

16 luty 2020 roku

1. Dzisiaj o godz. 16.30 modlitwa różańcowa.

2. Spotkania przed przyjęciem sakramentu bierzmowania: wtorek klasa VI i VII szkoły podstawowej, środa klasa VIII szkoły podstawowej. Początek spotkania dla każdej z grup o godz. 19.00 w kościele. Dzieci przynoszą ze sobą indeksy. Obecność obowiązkowa.

3. W piątek o godz. 18.00 Msza św. o Miłosierdziu Bożym. Po modlitwie po Komunii wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

4. W sobotę Święto Katedry Św. Piotra, Apostoła. Odpust zupełny może uzyskać wierny, który nawiedzając w tym dniu Archikatedrę pobożnie odmówi Ojcze nasz i Wierzę w Boga.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców. Obecność obowiązkowa.

6. Ofiary na kościół zostały złożone w kwocie 110 zł. Bóg zapłać.

7. Zachęcamy do nabywania nowego numeru „Niedzieli”.

1. Alicję Bednarek – Skawską l. 91

2. Erykę Wróbel l. 84 (Jej pogrzeb we wtorek o godz. 12.00 w naszym kościele)

Polećmy je Miłosierdziu Bożemu.