Loading...
02. lutego 2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Święto Ofiarowania Pańskiego

2 luty 2020 roku

 

  1. Dzisiaj o godz. 16.30 modlitwa różańcowa.

  2. Dziś 8. rocznica uroczystego rozpoczęcia posługi Metropolity Częstochowskiego Arcybiskupa dra Wacława Depo.

  3. W poniedziałek 3 lutego Wspomnienie św. Błażeja, Biskupa i Męczennika. Na Mszy św. o godz. 07.30 18.00 błogosławieństwo św. Błażeja.

  4. W środę 5 lutego Wspomnienie św. Agaty, Dziewicy i Męczennicy. Na Mszy św. o godz. 07.30 i 18.00 poświęcenie chleba i wody.

  5. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek lutego. W I czwartek o godz. 18.00 Msza św. o powołania kapłańskie. Po modlitwie po Komunii wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne. W I piątek o godz. 07.30 Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa. Po modlitwie po Komunii wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz akt wynagrodzenia. W I piątek z komunią św. do chorych udam się według ustalonego porządku. W I piątek spowiedź święta od godz. 17.30.

  6. W sobotę VI Międzynarodowy Dzień Modlitw i Refleksji na temat Walki z Handlem Ludźmi. Będziemy modlić się, aby Miłosierny Bóg dał opamiętanie i łaskę nawrócenia osobom trudniącym się handlem ludźmi, uprawiającym turystykę seksualną oraz wszystkim szerzącym cywilizację śmierci.

  7. Dzisiaj możemy złożyć ofiarę do puszek na rzecz zakonów klauzurowych.

  8. Z tej racji, że kościół jest ogrzewany prosimy o zamykanie za sobą drzwi wejściowych i szklanych.

  9. Zachęcamy do nabywania tygodnika katolickiego „Niedziela”.