Loading...
26. stycznia 2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III Niedziela Zwykła

26 stycznia 2020 roku

 

  1. Dzisiaj Niedziela Słowa Bożego.

  2. Dziś o godz. 16.30 modlitwa różańcowa.

  3. Jutro w naszej parafii rozpocznie się Doba Eucharystyczna.

godz. 07.30 – Msza św.

godz. 08.00 – rozpoczęcie adoracji

godz. 18.00 – Msza św.

godz. 20.00 – zakończenie adoracji

Wtorek:

godz. 06.30 – ponowienie adoracji

godz. 07.15 – zakończenie adoracji i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem

godz. 07.30 – Msza św.

Zapraszamy do osobistej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.

  1. W tym tygodniu przypada I sobota lutego. W I sobotę o godz. 07.30 Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny. Po modlitwie po Komunii wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania Loretańska oraz akt wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi. 

  2. W przyszłą niedziele 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Jest to zarazem Dzień Życia Konsekrowanego. Poświęcenie świec na każdej Mszy św. Prosimy o zabezpieczenie świec okapnikami.

  3. Zakończył się czas wizyty duszpasterskiej – kolędy. Dziękuję za życzliwe przyjęcie i złożone ofiary na potrzeby kościoła i parafii. Osoby, które z różnych przyczyn nie mogły przyjąć księdza będą mogły to uczynić w najbliższą sobotę od godz. 10.30. Zapisy chętnych w zakrystii.  

  4. Z tej racji, że kościół jest ogrzewany prosimy o zamykanie za sobą drzwi wejściowych i szklanych.

  5. Zachęcamy do nabywania tygodnika katolickiego „Niedziela”. Cena „Niedzieli” od nowego roku wynosi 6 zł.

 

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności:

1. Krystynę Rosenthal l. 85

Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu.