24. listopada 2019 r.

XXXIV Niedziela Zwykła

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

24 listopada 2019 roku

1. Dzisiaj o godz. 16.30 ze względu na Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Jezusowi Chrystusowi Królowi. Za publiczne odmówienie aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Jezusowi Chrystusowi Królowi „O, Jezu Najsłodszy, Odkupicielu” możemy zyskać odpust zupełny.

2. Dziś na Mszy św. o godz. 09.00 zostaną poświęcone opłatki na stół wigilijny. Możemy je nabywać w zakrystii lub kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania. Ofiary za opłatki będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła. Jednocześnie informuję, że nie upoważniłem nikogo do roznoszenia opłatków do mieszkań naszych parafian.

3. Możemy wesprzeć Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom kupując świece Caritas na stół wigilijny w cenie: małe 7 , duże 15 zł.

4. Z tej racji, że kościół jest ogrzewany prosimy o zamykanie za sobą drzwi wejściowych i szklanych.

5. Ofiary na kościół zostały złożone w kwocie 300 zł. Bóg zapłać.

6. Zachęcamy do nabywania tygodnika katolickiego „Niedziela”.

1. Janinę Aniśko l. 83

Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu.