10. listopada 2019 r.

XXXII Niedziela Zwykła

10 listopada 2019 roku

1. Dzisiaj XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

2. Dziś o godz. 16.30 modlitwa różańcowa.

3. Jutro Narodowe Święto Niepodległości Polski. Msze św. w naszym kościele o godz. 07.30 i 18.00.

4. W środę rano kancelaria parafialna będzie nieczynna.

5. W środę w kościele o godz. 19.00 próba dla młodzieży, która w tym roku przyjmie sakrament bierzmowania. Spowiedź dla młodzieży, rodziców i świadków w sobotę o godz. 10.00. Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania w sobotę o godz. 18.00.

6. W środę 13 listopada o godz. 09.00 na placu kościelnym odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Przychody z akcji prowadzonej przez Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio”, która odbywa się w każdej polskiej parafii wspomogą zakup nowoczesnych inkubatorów do Szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce prowadzonego przez Siostry Orionistki oraz Akcję „Wyprawka dla dzieci” prowadzoną w Kamerunie przez Siostry Pallotynki.

7. W piątek o godz. 18.00 Msza św. o Miłosierdziu Bożym. Po modlitwie po Komunii wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

8. Z tej racji, że kościół jest ogrzewany prosimy o zamykanie za sobą drzwi wejściowych i szklanych.

9. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne Archidiecezji Częstochowskiej w Częstochowie. Bóg zapłać w imieniu tej instytucji.

10. Ofiary na kościół zostały złożone w kwocie 50 zł. Bóg zapłać.

11. Zachęcamy do nabywania tygodnika katolickiego „Niedziela”.