03. listopada 2019 r.

XXXI Niedziela Zwykła

3 listopada 2019 roku

1. Różaniec połączony z wypominkami oktawalnymi dzisiaj o godz. 16.00. W poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek różaniec za zmarłych o godz. 17.00.

2. W środę w kościele o godz. 19.00 próba dla młodzieży, która w tym roku przyjmie sakrament bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek listopada. W I czwartek o godz. 07.30 Msza św. o powołania kapłańskie. Po modlitwie po Komunii wystawienie Najśw. Sakramentu i modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne.

4. Ze względu na wypominki oktawalne we wtorek i czwartek po południu kancelaria parafialna będzie nieczynna.

5. W sobotę Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, która jest katedrą Rzymu, „matką i głową wszystkich kościołów świata”. W modlitwach polecamy papieża Franciszka. Odpust zupełny może uzyskać wierny, który nawiedzając Archikatedrę, pobożnie odmówi „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga”.

6. Ofiary na kościół zostały złożone w kwocie 100 zł. W minionym tygodniu na prace związane z wymianą schodów do kościoła została złożona 1 ofiara w kwocie 200 zł. Bóg zapłać.

7. Zachęcamy do nabywania tygodnika katolickiego „Niedziela”.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności:

1. Janinę Jabłońską l. 91

Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu.