06. października 2019 r.

XXVII Niedziela Zwykła

6 października 2019 roku

1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, odprawianych codziennie o godz. 17.30 w niedzielę o godz. 16.15. Do uczestnictwa w różańcu zapraszamy dorosłych, młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z klas VI, VII i VIII oraz dzieci.

2. W październiku ze względu na nabożeństwa różańcowe kancelaria parafialna we wtorek i czwartek będzie czynna od godz. 16.50 do godz. 17.20.

3. Spotkanie przed przyjęciem sakramentu bierzmowania: wtorek klasa VIII Szkoły Podstawowej. Początek spotkania o godz. 19.00 w kościele.

4. W piątek w kościele o godz. 19.00 egzamin dla młodzieży, która w tym roku przyjmie sakrament bierzmowania. Młodzież przynosi ze sobą indeksy.

5. Zbliżający się miesiąc listopad przypomina nam o modlitwie za zmarłych. Przyjmujemy na wypominki oktawalne i roczne. Dziękujemy za złożone przy tej okazji ofiary według życzliwości i możliwości. Wydrukowane formularze do wpisania imion i nazwisk zmarłych za których chcemy się modlić wyłożone są na stoliku przy bocznym wyjściu.

6. Ofiary na kościół zostały złożone w kwocie 150 zł. W minionym tygodniu na prace związane z wymianą schodów do kościoła zostały złożone następujące ofiary: 2 ofiary po 50 zł; 7 ofiar po 100 zł. i 1 ofiara w kwocie 500 zł. Bóg zapłać.

7. Zachęcamy do nabywania tygodnika katolickiego „Niedziela”.

1. Ewę Tatarewicz l. 61

Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu.