29. września 2019 r.

XXVI Niedziela Zwykła

29 września 2019 roku

1. Dzisiaj o godz. 16.30 modlitwa różańcowa.

2. We wtorek rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, na które zapraszamy codziennie na godz. 17.30 w niedzielę na godz. 16.15. Modlitwa różańcowa będzie połączona ze stosownymi rozważaniami. Każdego dnia przez cały miesiąc październik, za pobożne odmówienie i rozważenie jednej części różańca czyli 5-ciu tajemnic, możemy zyskać odpust zupełny. Do uczestnictwa w różańcu zapraszamy dorosłych, młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania i dzieci.

3. W piątek w kościele o godz. 19.00 spotkanie dla rodziców młodzieży, która w tym roku przyjmie sakrament bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota października. W I czwartek o godz. 18.00 Msza św. wotywna o Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie. W I piątek z komunią św. do chorych udam się według ustalonego porządku. W I piątek spowiedź święta od godz. 17.30. O godz. 18.00 Msza św. wotywna o Najśw. Sercu Pana Jezusa. W I sobotę o godz. 18.00 Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu NMP.

5. W październiku ze względu na nabożeństwa różańcowe kancelaria parafialna we wtorek i czwartek będzie czynna od godz. 16.50 do godz. 17.20.

6. W minionym tygodniu na prace związane z wymianą schodów do kościoła zostały złożone następujące ofiary: 4 ofiary po 100 zł. i 1 ofiara w kwocie 100 zł. od osoby z parafii Matki Bożej Zwycięskiej w Częstochowie. Bóg zapłać.

7. Zachęcamy do nabywania tygodnika katolickiego „Niedziela”.